Mediální smršť po uveřejnění Zpráviček Martensonů!

Jednoho táborového podvečera byla porota vedoucích vystavena výstavnímu programu, který si připravily skupinky táborníků. Jeden kouseklepší jak druhý! Sledovali jsme soutěž Co na to Brabarsoni, příběh z Asgaardu – Hvězdné války a v hlavní vysílací čas, tedy v 19:30 odstartovala zpravodajská relace, která poté své pracovníky vystřelila do světa šoubyznysu!

Ve vysílání zpráv jsme navštívili místa s obrovským vedrem, Zdenu pod kořenem a také vyhořelý signál. Celá scénka sklidila bouřlivý aplaus, ovšem zároveň způsobila ihned po vysílání lavinu událostí, které budou mít možná přesah až do příštího tábora a případné účastí táborníků…

Hned v prvním telefonátu na linku Bude veget se dušoval Vladimír Železný, že dá půl obrazu a jednu tiskovou konferenci k tomu, pokud mu umožníme podepsat kontrakt s našimi moderárory „Luckou“ Zůzou a „Rayem“ Matym. Prý mu vlili nový elán do žil a on je rozhodnut rozjet ještě jednou novou televizní stanici celorepublikového významu!

Jeden z hlavních scénáristů – Jáchym – obdržel nabídky hned dvě! Nejprve se mu ozval Pavel Zedníček, že po zhlédnutí videa by chtěl dát košem Alešovi Ulmovi a rozjet s Jáchymem ještě jednou televizní pořad Kufr! S druhou nabídkou přispěchala neziskovka „Mnohoznakůdobaráku“, která se snaží rozšířit znakovou řeč do každé domácnosti a s takovým znakovým řečníkem, že to prý půjde samo!

„Řiťopich Roháč“ alias Tom byl osloven Terezou Pergnerovou, zda by s ní spolu uváděl hitparádu Eso!

Bžunda Žanda „Zdena“ obdržela nabídky zahrát si s Angelinou Jolie v akčním trháku, s Jennifer Anniston natočit letní komedii a na kurz herectví s názvem Mluvit nahlas a nesmát se, ale s úsměvem v tichosti odmítla. My jí děkujeme, že se vžila do své role tak akorát a že oblečení zůstalo suché.

Zato moderátorku „Barboru“ Áďu Klaudii by ráda ulovila nízkorozpočtová TV stanice Přepni, která se snaží šetřit, kde se dá a Klaudie díky pěknému hlasitému projevu by je nestála žádný mikrofon navíc!

My sice přejeme svým táborníkům bohaté kariéry, ale doufáme, že kvůli jejich pracovnímu vytížení nebude ohrožena jejich příští účast na táboře 🙂

Insenace představení si můžete pustit (v novém okně) zde.